Usuwanie wgnieceń bez lakierowania

Zadzwoń tel: +48 512 760 643
Zadzwoń tel: +48 512 760 643

Dlaczego warto nas wybrać?

Nowoczesne metody i narzędzia

Stosujemy technologię PDR - Paintless Dent Repair, dzięki której można wyciągnąć wgniecenia karoserii bez lakierowania i szpachlowania. Technologia PDR może usunąć wgniecenia dowolnej wielkości. Od wgnieceń małych do ofiar gradobicia.

Zachowany fabryczny lakier!

Lakierowanie fabryczne jest zawsze lepsze niż od blacharza. Zachowany fabryczny lakier to także gwarancja niezmienionej wartości pojazdu.

Bezkonkurencyjna jakość

Warunkiem naprawy jest brak pęknięć na powłoce lakierniczej. Efekt końcowy: karoseria wygląda tak, jakby nigdy nie uległa szkodzie.

Oszczędzaj swój czas!

Naprawa wgnieceń przebiega szybko i skutecznie. Pełny czas trwania naprawy jednego dużego wgniecenia wynosi maksymalnie 4 godziny.

Oszczędzaj nerwy!

Samochód trafia w ręce rzetelnych fachowców. Każdy samochód traktujemy jak własny!

Oszczędzaj pieniądze!

Cena usługi jest znacznie niższa, niż w przypadku naprawy wymagającej nałożenia nowej powłoki lakierniczej.

WideoNasza reklama

Wycena

Dokonujemy wyceny na podstawie oględzin uszkodzonego auta. Oraz istnieje możliwość oszacowania kosztu naprawy na podstawie zdjęć przesłanych na adres:
e-mail: automax.waw.pl@gmail.com

Masz pytanie? Zadzwoń.
tel.+48 512 760 643
t. 22 812 08 08

Kim jesteśmy?

Firma się zajmuje detalingiem wiecej niz 8 lat, podczas których pokazała siebie z najlepszej strony.

Na rynku usług motoryzacyjnych w Warszawie, jesteśmy więcej niż 2 lata. Naszymi partnerami są liczne salony samochodowe i centrum dealer w Warszawie.

Fachowcy naszej firmy „wycofują” przez bezfarbowanej technologii PDR bardzo duże i złozone uszkodzenia, które jeszcze do niedawna można było poprawić tylko przez zmiane czesci zamiennych.

Jedna z najważniejszych zasad firmy Automax – to ciągle dodawanie nowych usług dla klienta aby można było zaufac samochod w jednym miejscu „w jedyne ręce” i uzyskac wysokiej jakosci usług nie tylko w naprawie ale takze utrzymanie, zmiane wyglądu zewnetrznego waszego ulubionego.

W tej chwili jesteśmy w stanie zapewnic ponad 10 ułsug dla swoich klientow. Planujemy nadal rozszerzac zakres swoich usług oraz liczby oddzialow dla swoich klientow.

Mamy tworcze i nowe podejscie do zadan naprawy auta. Klienci ktorzy zaufali swoj samochod firmie Automax mogą byc pewni, że ich auto zostanie ocenione i naprawione jak najszybciej. Ponadto, w tym momencie, firma Automax jest jedyna, ktora prowadzi szkolenie nowych specjalistow z innych miast w oparciu o oddzial w Warszawie.

Nasi specjalisci stale podnosza swoje umiejetnosci i uczestnicza w konkursach miedzynarodowych.

Kontakt i dojazd

Automax Detailing Warszawa
Ul. Chełmżyńska 10f, 04-247 Warszawa
Blacharstwo i lakiernictwo pojazdowe
t. +48 512 760 643
t. 22 812 08 08
e-mail: automax.waw.pl@gmail.com

Jak do nas trafić