Szkolenie z renowacji reflrktorów lamp

Wybierz szkolenie z renowacji reflektorów lamp, żeby skutecznie usuwać rysy, przebarwienia i ŻÓŁKNIĘCIA z utlenionych powierzchni lamp które psują estetykę oraz bezpieczną eksploatację pojazdów!

W rzeczywistości nauka renowacji reflektorów jest rodzajem inwestycji, która może przynieść wymierne korzyści natychmiast po ukończeniu kursu. Słuchacze poznają najnowsze i najbardziej efektywne technologie, a na zajęciach praktycznych kursanci pracują z nowoczesnymi materiałami i sprzętem.

Materiał prezentowany jest w systemie „od prostych do skomplikowanych”, konsekwentnie i z konsolidacją poruszanych tematów. Gwarantuje jego łatwe i szybkie przyswajanie, a ćwiczenia praktyczne dają wszystkie umiejętności potrzebne w procesie prawdziwej pracy. Zajęcia mistrzowskie w naszym warsztacie pozwolą Ci opanować podstawową wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Umiejętność ta przyda się na stacjach obsługi o dowolnej wielkości i rodzaju działalności, a także na myjniach samochodowych i monterach opon. Ta usługa nie wymaga dodatkowej przestrzeni. Masz gwarancję, że to opanujesz! Zalecane w celu zwiększenia rentowności i poszerzenia zakresu świadczonych usług.

Procedura renowacji trwa od 50 do 90 minut, w zależności od stanu reflektorów. Średnio inwestycja za szkolenie, zwraca się po kilku samochodach Wysoka rentowność i szybki zwrot kosztów sprawiają, że ta usługa jest atrakcyjna.

Stosunkowo niewielka inwestycja

Cena tego szkolenia 1000 zł

POSIADAMY WPIS DO RIS (REJESTR INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH) 2.14/00231/2021

Chcesz się nauczyć?

Napisz do nas  Obsługa klienta

  AUTOMAX DETAILING

  Zajmujemy się auto Detailingiem od ponad 12 lat. W tym czasie klienci mogli poznać nas z najlepszej strony. Najważniejszą zasadą firmy AUTOMAX jest słuchanie klientów i ciągłe poszerzanie oferty. Dzięki temu w jednym miejscu klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy nie tylko wszelkie naprawy, ale także utrzymanie czy zmianę zewnętrznego wyglądu auta.

  GODZINY OTWARCIA

  WARSZTAT

  9-18 od pon.- pt.

  9-15 sob

  Szkolenie

  9-17 od pon.- pt.

  BIURO I |USŁUGI|