SZKOLENIE Z USUWANIA WGNIECEŃ METODĄ PDR W AUTOMAX DETAILNG

NAPRAWA WGNIECEń bez lakierowania METODą PDR

Dlaczego My?

Działamy od 2009 roku!

W ciągu tych dwunastu lat zrozumieliśmy wszystkie subtelności sprawy. Szkolimy od 4 lat, przez ten okres przeszkoliliśmy ponad 200 osób.

Ponadto zwracają się do nas ludzie z całego świata. Przeszkoliliśmy obywateli Wielkiej Brytanii, Norwegii, Polski i innych krajów.

Nasza wykwalifikowana kadra szkoleniowa opracowała oryginalną metodologię nauczania i najlepszą pracownię wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt. Jesteśmy liderami na rynku i wiemy, jak Cię tego nauczyć.
Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce produkującą narzędzia do PDR ponieważ wiemy czego potrzeba technikowi do pracy. W 2019 roku rozpoczęliśmy seryjną produkcję narzędzi pod marką Maxtools PDR. Opracowaliśmy wiele unikalnych narzędzi i specjalnych systemów pracy.

Szkolimy od 4 lat

 Jesteśmy pasjonatami naszeszego zawodu i wspieramy naszych uczniów, dlatego prowadzimy ich przez całą karierę. Nasza wiedza z różnych światowych szkół zebrana razem, a także wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu najtrudniejszych napraw blacharskich daje uczniom szereg niezaprzeczalnych zalet:

Widoczne rezultaty już od pierwszych lekcji! (osiągane dzięki specjalnym technikom, nowoczesnej technologii oraz indywidualnego podejścia do każdego!) Ciągła, szczegółowa analiza i poprawa błędów popełnianych przez kursantów w procesie uczenia się!
Zapewniamy naszym uczniom stałe bezpłatne wsparcie na etapie ich rozwoju co jest bardzo ważne na początkowym etapie! Uczymy w jaki sposób zdobywać klienta, jak się reklamować, jak wyceniać naprawy! Też kiedyś zaczynaliśmy, wiemy co osiągnęliśmy i w jaki sposób. Powiemy Ci również jakich błędów należy unikać szczególnie na początku swojej kariery!

blank
blank

Gwarantujemy pełne opanowanie praktyki w jak najkrótszym czasie, wystarczy chęć i zrozumienie, że technologia naprawy wgnieceń bez lakierowania to trudny, ale bardzo ciekawy zawód wymagający wiedzy i pracowitości !!!!!

blank
blank

Uwaga! Nasz ośrodek prowadzi przekwalifikowanie specjalistów, którzy przeszli słabe szkolenie w innych ośrodkach i nie nauczyli się wszystkiego co potrzebne jest w pracy Technika PDR. Jeśli przeszedłeś przez szkolenie w innej firmie i odczuwasz brak wiedzy lub ukończyłeś kurs jakiś czas temu ale nie masz praktyki, zwróć się z tym do nas!

Koszt kursu dla osób, które ukończyły szkolenie wcześniej w innych ośrodkach ustalany jest indywidualnie po rozmowie kwalifikacyjnej!

blank
blank
blank

Zobacz jak odbywa się szkolenie

Rekrutacja na szkolenia prowadzona jest po wcześniejszym umówieniu.
Po przeszkoleniu w naszym specjalistycznym centrum, szybko opanujesz technologię usuwania wgnieceń bez lakierowania, poznasz techniki usuwania wszelkiego rodzaju wgnieceń, także najbardziej skomplikowanych!
Zdobądź międzynarodowy dyplom specjalisty, a będziesz mógł zdobyć obiecujący zawód technika PDR naprawy wgnieceń bez lakierowania.

Zapraszam na szkolenie!

Posiadamy sprzęt m.in. z USA, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Polski. Jesteśmy przedstawicielem Niemieckiego producenta CAREPOINT narzędzi PDR która jako jedyna daje dożywotnią gwarancję na sprzęt.

Jeżeli chcesz dostać rabat na sprzęt o wysokości 5%, zostaw opinie na google AUTOMAX DETAILING

Masz gwarancję opanowania technologii naprawy wgnieceń bez lakierowania, a znajdziesz wśród nas niezawodnego partnera w postaci naszej firmy! Informacje o wcześniej przeszkolonych studentach, firmach przez nich prowadzonych zamieszczamy na naszej stronie internetowej!

Pokażemy Ci w jak najkrótszym czasie opanować tajniki i podstawowe techniki technologii PDR.

W czasie szkolenia dostajesz dodatkowo "Darmowy kurs" na temat polerki lakierów.

blank
blank

Uczymy indywidualnie każdego studenta, nasza metoda nauczania pozwala na szybkie zrozumienie i zagłębienie się we wszystko, co trzeba wiedzieć o technologii PDR. Odbywając szkolenie w naszej firmie otrzymasz:

Po pierwsze, sprawdzony i przetestowany program szkolenia.

Po drugie, po ukończeniu szkolenia w naszej firmie zawsze masz prawo liczyć na bezpłatne wsparcie i przyjść do nas w każdej chwili, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji! 

Pamiętaj! U nas szkolenie nie kończy się w ramach wybranego przez Ciebie programu szkoleniowego, po ukończeniu  zawsze możesz liczyć na stałe wsparcie naszych specjalistów.

Plus do tego zawsze możesz liczyć na dodatkowe praktyki

Opanujesz u nas

 • Organizacja pracy na stanowisku do usuwania wgnieceń.
 • Narzędzia i urządzenia wykorzystywane do PDR.
 • Przedstawienie rodzajów oświetlenia, wykorzystywanych  przy usuwaniu wgnieceń. 
 • Działania i czynności związane z przygotowaniem pojazdu  do usuwania wgnieceń.
 • Właściwa ocena i kwalifikacja uszkodzenia.
 • Wycena naprawy.
 • Dobór właściwej metody naprawy. 
 • Przygotowanie uszkodzonego elementu do naprawy
 • Nauka pracy z profesjonalnym oświetleniem.
 • Korzystanie z lamp PDR — technika cieni.  Usuwanie drobnych wgnieceń
 • Usuwanie ostrych wgnieceń. 
 • Usuwanie większych wgnieceń np. wzdłużnych.
 • Wgnieceń we wzmocnieniach.
 • Usuwania wgnieceń po gradobiciach.
 • Rozległych wgnieceń po kolizjach przetarciach.
 • Likwidacja szkód parkingowych.
 • Usuwanie wgnieceń na aluminiowych elementach.
 • Wyciąganie wgnieceń za pomocą kleju.
 • Wypychanie dołków od wewnętrznej strony karoserii.
 • Wygładzanie nierówności — technika młoteczkowania.
 • Wykorzystanie środków pomocniczych w naprawie jak np. polerowanie.
 • Konserwacja wykorzystywanych narzędzi i urządzeń.
 • Warunki bezpieczeństwa i higieny pracy przy wykonywaniu usług.
blank
blank

Decydując się na szkolenie z technologii wgnieceń bez lakierowania (PDR) pamiętaj, że jest to przede wszystkim ciężka praca!!! Nie polegaj na chwilowym efekcie, my postaramy się, abyś otrzymał wyczerpujące informacje o technologii oraz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Zawsze jesteśmy gotowi zapewnić kompleksowe bezpłatne wsparcie na każdym etapie działalności !!! Jeśli zastanawiasz się nad wyborem ośrodka szkoleniowego i nie wiesz, do czego się pochylić, to pamiętaj:  Nie wierz reklamom, cokolwiek Ci obiecują! Prawdziwie informacje można otrzymać nie z haseł reklamowych niektórych firm, a od osób, które wcześniej przeszły szkolenie w zakresie naprawy wgnieceń bez lakierowania lub w taki czy inny sposób spotkały się z pracą naszej firmy!  Jesteśmy dla Ciebie jak najbardziej otwarci.

Proponujemy DWA rodzaje szkoleń

1. “ PDR STANDARD ”
2. “ Dobry początek biznesu ”

Posiadamy wpis do RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych)
numer wpisu: 2.14/00231/2021

Współpracujemy z powiatowymi urzędami pracy oraz Wojskowym biurem emerytalnym

pomagamy uzyskać dofinansowania z urzędów!
zadzwoń do nas w tej sprawie!

1. " PDR STANDARD "

PDR Standard - 10 dni nauki 80 godzin nauki teraz w cenie 6000 zł brutto

2. " Dobry początek biznesu"

Dobry Początek Biznesu - 10 dni nauki 80 godzin nauki plus dodatkowe 2 tygodnie praktyk zakwaterowanie w cenie + kompletny zestaw narzędzi PDR - teraz w cenie 20 000 zł brutto

Jeżeli wybierasz kurs PDR STANDARD do końca listopada 2021 to mieszkasz Gratis do tego obiad również przez cały okres kursu masz w cenie szkolenia, nie musisz wydawać pieniędzy na hotele, czy dojazd.

W trakcie każdego szkolenia zapewniamy gorące napoje (kawa/herbata)

Wybierz swój rodzaj Szkolenia

Dodatkowe dwa tygodnie praktyk w cenie 1500 Zł

Czym się różnimy od innych?

1. Zajmujemy się nie tylko szkoleniem ale i naprawą mocno skomplikowanych uszkodzeń, co daje uczniom możliwość zobaczenia wszystkiego w praktyce.
2. W trakcie szkolenia istnieje możliwość naprawy swojego samochodu.
3. Darmowe zakwaterowanie, darmowe obiady do końca 2021 roku.
4. Możliwość przypatrywania się naprawom aut klientów oraz organizacji pracy w firmie AUTOMAX DETAILING.
5. Fachowo i kompetentnie doradzamy jak zacząć szybko oraz dobrze zarabiać jako technik PDR.
6. Gwarantujemy pełne wsparcie po szkoleniu.

Uczniowie mogą kupić u nas narzędzia PDR z rabatem!

blank

Tutaj znajdziecie naszych uczniów którzy pracują w brąży PDR

Kuba Kawecki

PDR Rservice
Radomsko

Chcesz zapisać się na szkolenie?