SZKOLENIE Z USUWANIA WGNIECEŃ PDR W AUTOMAX DETAILNG

NAPRAWA WGNIECEń bez lakierowania METODą PDR

Dlaczego My?

Pracujemy od 2009 roku.

W ciągu tych dwunastu lat zrozumieliśmy wszystkie subtelności sprawy. Szkolimy od 4 lat, przez ten okres przeszkoliliśmy ponad 200 osób.

Teraz działają pomyślnie. Ponadto zwracają się do nas ludzie z całego świata. Przeszkoliliśmy obywateli Wielkiej Brytanii, Norwegii, Polski i innych krajów.

U nas naprawdę silny zespół nauczycielski. Mamy oryginalną metodologię nauczania i najlepszą klasę wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt. Sami jesteśmy dobrzy i wiemy, jak Cię tego nauczyć. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce produkującą narzędzia do PDR ponieważ wiemy czego potrzeba technikowi do pracy. W 2019 roku rozpoczęliśmy seryjną produkcję narzędzi PDR. Opracowaliśmy wiele unikalnych narzędzi i specjalnych systemów pracy.

Szkolimy od 4 lat

 Jesteśmy fanami naszej pracy i wspieramy naszych uczniów, dlatego prowadzimy ich przez całą karierę. Wiedza różnych światowych szkół zebrane razem, a także wieloletnie własne doświadczenie w wykonywaniu najtrudniejszych zadań z zakresu napraw blacharskich, własna produkcja wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu, daje uczniom szereg niezaprzeczalnych zalet:

Widoczne rezultaty już od pierwszych lekcji! (osiągane dzięki specjalnym technikom i indywidualnej technologii z każdym studentem!) Ciągła, szczegółowa analiza błędów popełnianych przez ucznia w procesie uczenia się! Zapewniamy naszym uczniom stałe bezpłatne wsparcie na etapie ich rozwoju co jest bardzo ważne na początkowym etapie!

Gwarantuje pełne opanowanie technologii w jak najkrótszym czasie, wystarczy chęć i zrozumienie, że technologia naprawy wgnieceń bez lakierowania to trudny, ale bardzo ciekawy zawód wymagający wiedzy i pracowitości !!!!!

Dla Naszych studentów z innych miast czy krajów, zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie na okres szkolenia.
Uwaga! Nasz ośrodek prowadzi przekwalifikowanie specjalistów, którzy przeszli słabe szkolenie w innych ośrodkach i nie nauczyli się pracować. Nie rozpaczaj! Przyjdź, pomożemy Ci opanować technologię w mgnieniu oka! Koszt kursu dla studentów, którzy ukończyli szkolenie wcześniej w innych ośrodkach ustalany jest indywidualnie po rozmowie kwalifikacyjnej!

Szkolenie w zakresie technologii naprawy wgnieceń bez lakierowania w specjalistycznym ośrodku „Automax Detailing” wypada korzystnie na tle innych ośrodków szkoleniowych. sprzęt opracowany przez naszych specjalistów, a to daje nam możliwość wykonania takiej pracy, jakiej inne firmy się nie podejmą! Nie pracujemy i nie uczymy według szablonów, naszych metod pracy i szkolenia, są to unikalne autorskie opracowania, zarówno własne, jak i po kawałku zebrane z całego świata. Całe nasze doświadczenie, wszystkie najbardziej obiecujące techniki pracy zawarte są w autorskim programie szkoleniowym z zakresu naprawy wgnieceń bez lakierowania.

Zobacz jak odbywa się szkolenia

Rekrutacja na szkolenia prowadzona jest po wcześniejszym umówieniu.
Po przeszkoleniu w naszym specjalistycznym centrum, szybko opanujesz technologię usuwania wgnieceń bez lakierowania, poznasz techniki usuwania wszelkiego rodzaju wgnieceń, także najbardziej skomplikowanych!
Zdobądź międzynarodowy dyplom specjalisty, a będziesz mógł zdobyć obiecujący zawód technika PDR naprawy wgnieceń bez lakierowania.

Zapraszam na szkolenie!

Posiadamy sprzęt m.in. z USA, Niemiec, Rosji, Ukrainy, Polski. Jesteśmy przedstawicielem Niemieckiego producenta CAREPOINT narzędzi PDR która jako jedyna daje dożywotnią gwarancję na sprzęt, a My mamy możliwość sprzedaży w bardzo dobrych cenach z rabatem dla kursantów 10% na sprzęt.

Masz gwarancję opanowania technologii naprawy wgnieceń bez lakierowania, a znajdziesz niezawodnego partnera w osobie naszej firmy! Informacje o wcześniej przeszkolonych studentach
Przenieś się na szkolenie w naszym specjalistycznym ośrodku, z wykorzystaniem unikalnej autorskiej techniki, opracowanej i powodzeniem stosowanej tylko w naszej firmie!

Pomożemy Ci w jak najkrótszym czasie opanować tajniki i podstawowe techniki technologii PDR. W czasie szkolenia dostajesz dodatkowo "Darmowy kurs" na temat polerki lakierów.

Uczymy indywidualnie każdego studenta, a ta metoda nauczania pozwala na szybkie zrozumienie i zagłębienie się we wszystko, tak naprawdę dzisiaj, będąc na szkoleniach w naszej firmie:

Po pierwsze, stworzyliśmy naprawdę działający model programu szkoleniowego.

Po drugie, po ukończeniu szkolenia w naszej firmie zawsze masz prawo liczyć na bezpłatne wsparcie i przyjść do nas w każdej chwili, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji! 

W naszym ośrodku szkolenia nie kończy się w ramach wybranego przez Ciebie programu szkoleniowego, po ukończeniu  zawsze możesz liczyć na stałe wsparcie naszych specjalistów.

Plus do tego zawsze możesz liczyć na dodatkowe praktyki

Opanujesz u nas

 • Organizacja pracy na stanowisku do usuwania wgnieceń.
 • Narzędzia i urządzenia wykorzystywane do PDR.
 •   Przedstawienie rodzajów oświetlenia, wykorzystywanych   przy usuwaniu wgnieceń. 
 •  Działania i czynności związane z przygotowaniem pojazdu  do usuwania wgnieceń.
 •   Właściwa ocena i kwalifikacja uszkodzenia.
 •  Wycena naprawy.
 •  Dobór właściwej metody naprawy. 
 •  Przygotowanie uszkodzonego elementu do naprawy
 •  Nauka pracy z profesjonalnym oświetleniem.
 •  Korzystanie z lamp PDR – technika cieni.  Usuwanie drobnych wgnieceń
 • Usuwanie ostrych wgnieceń. 
 • Usuwanie większych wgnieceń np. wzdłużnych.
 • Wgnieceń we wzmocnieniach.
 • Usuwania wgnieceń po gradobiciach.
 • Rozległych wgnieceń po kolizjach przetarciach.
 • Likwidacja szkód parkingowych.
 • Usuwanie wgnieceń na aluminiowych elementach.
 • Wyciąganie wgnieceń za pomocą kleju.
 • Wypychanie dołków od wewnętrznej strony karoserii.
 • Wygładzanie nierówności – technika młoteczkowania.
 • Wykorzystanie środków pomocniczych w naprawie jak np. polerowanie.
 • Konserwacja wykorzystywanych narzędzi i urządzeń.
 • Warunki bezpieczeństwa i higieny pracy przy wykonywaniu usług.

Decydując się na szkolenie z technologii wgnieceń bez lakierowania (PDR) pamiętaj, że jest to przede wszystkim ciężka praca !!! Nie polegaj na chwilowym efekcie, my postaramy się, abyś otrzymał wyczerpujące informacje o technologii oraz odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Zawsze gotowi zapewnić kompleksowe bezpłatne wsparcie na każdym etapie działalności !!! Jeśli zastanawiasz się nad wyborem ośrodka szkoleniowego i nie wiesz, do czego się pochylić, to pamiętaj: 

Nie wierz reklamom, cokolwiek ci obiecuje! można uzyskać prawdziwie informacje nie z haseł reklamowych niektórych firm, a od niezainteresowanych osób, które wcześniej przeszły szkolenie w zakresie naprawy wgnieceń bez lakierowania lub w taki czy inny sposób spotkały się z pracą firmy! 

Jesteśmy dla Ciebie jak najbardziej otwarci.

Posiadamy Wpis do rejestru Instytucji Szkoleniowych dzięki czemu urząd może finansować szkolenie

Proponujemy dla Państwa 3 rodzaje szkoleń

1. " Szybki Start "
2. “ PDR STANDARD ”
3. “ Dobry początek biznesu ”

Wybierz swój rodzaj Szkolenia

Szybki Start - 5 dni nauki - teraz w cenie 3000 zł brutto
PDR Standard - 10 dni nauki - teraz w cenie 5000 zł brutto
Dobry początek biznesu - 10 dni nauki, 2 tygodnie praktyk + kompletny zestaw narzędzi PDR - teraz w cenie 20 000 zł brutto

Zakwaterowanie w naszym ośrodku szkoleniowym ( pokoje wieloosobowe ) - teraz Jest ono w cenie szkolenia Czyli mieszkasz Gratis do tego obiad również przez cały okres kursu masz w cenie szkolenia, nie musisz wydawać pieniędzy na hotele, czy dojazd

Dodatkowo odbywasz u nas dwa tygodni praktyk, jeżeli tego potrzebujesz!

100 % ZADOWOLONYCH UCZNIÓW

Uczniowie mogą kupić u nas narzędzia PDR z rabatem!

Chcesz zapisać się na szkolenie?

Napisz do nas  Obsługa klienta

  AUTOMAXDETAILING

  Zajmujemy się auto Detailingiem od ponad 12 lat. W tym czasie klienci mogli poznać nas z najlepszej strony. Najważniejszą zasadą firmy AUTOMAX jest słuchanie klientów i ciągłe poszerzanie oferty. Dzięki temu w jednym miejscu klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy nie tylko wszelkie naprawy, ale także utrzymanie czy zmianę zewnętrznego wyglądu auta.

  GODZINY OTWARCIA

  WARSZTAT

  9-18 od pon.- pt.

  9-15 sob

  Szkolenie

  9-17 od pon.- pt.

  BIURO I |USŁUGI|