Renowacja reflektorów kloszy lamp

Renowacja kloszy lamp reflektorów samochodowych. W ramach usługi renowacji wykonamy ponowne zabezpieczenie zewnętrznej powłoki klosza przed ścieraniem, zabrudzeniem oraz promieniami UV. Dajemy 1 rok gwarancji że wasze lampy po renowacji kloszy będą świecić jak nowe! Popraw bezpieczeństwo i widoczność na drodze.

Przywróć lampom dawny wygląd, więcej błysku i zdecydowanie lepsza widoczność. Nasza wiedza i materiały których używamy podczas pracy, dają gwarancję uzyskania najlepszych efektów.

Dlaczego warto przywrócić lampom efekt świecenia jak nowe?

Ponieważ słabe światło może być powodem kolizji i wypadków na drodze, osoby idące poboczem drogi mogą nie być na tyle dobrze oświetlone przez co możemy je potrącić, bądź po prostu możemy zbyt późno zauważyć przeszkodę i nie zdążyć przed nią wyhamować. Istnieje również możliwość, że auto nie przejdzie badania technicznego, bądź policjant zatrzyma nam dowód rejestracyjny za zużyte lampy (zbyt słabe światło).

Cena za jeden reflektor - 150zł

Napisz do nas  Obsługa klienta

  AUTOMAXDETAILING

  Zajmujemy się auto Detailingiem od ponad 12 lat. W tym czasie klienci mogli poznać nas z najlepszej strony. Najważniejszą zasadą firmy AUTOMAX jest słuchanie klientów i ciągłe poszerzanie oferty. Dzięki temu w jednym miejscu klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy nie tylko wszelkie naprawy, ale także utrzymanie czy zmianę zewnętrznego wyglądu auta.

  GODZINY OTWARCIA

  WARSZTAT

  9-18 od pon.- pt.

  9-12 sob

  Szkolenie

  9-17 od pon.- pt.

  BIURO I |USŁUGI|