Renowacja reflektorów kloszy lamp

Renowacja kloszy lamp reflektorów samochodowych. W ramach usługi renowacji wykonamy ponowne zabezpieczenie zewnętrznej powłoki klosza przed ścieraniem, zabrudzeniem oraz promieniami UV. Dajemy 1 rok gwarancji że wasze lampy po renowacji kloszy będą świecić jak nowe! Popraw bezpieczeństwo i widoczność na drodze.

Przywróć lampom dawny wygląd, więcej błysku i zdecydowanie lepsza widoczność. Nasza wiedza i materiały które używamy podczas pracy, dają gwarancję uzyskania najlepszych efektów.

Dlaczego warto przywrócić lampom efekt świecenia jak nowe?

Ponieważ słabe świało może być powodem kolizji i wypadków na drodze, osoby idące poboczem drogi mogą nie być na tyle dobrze oświetlone przez co możemy je potrącić, bądź poprostu możemy zbyt późno zauważyć przeszkodę i nie zdążyć przed nią wychamować. Istnieje również możliwość, że auto nie przejdzie badania technicznego, bądź policjant zatrzyma nam dowód rejestracyjny za zużyte lampy (zbyt słabe światło).

Napisz do nas  Obsługa klienta

  AUTOMAXDETAILING

  Zajmujemy się auto Detailingiem od ponad 12 lat. W tym czasie klienci mogli poznać nas z najlepszej strony. Najważniejszą zasadą firmy AUTOMAX jest słuchanie klientów i ciągłe poszerzanie oferty. Dzięki temu w jednym miejscu klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy nie tylko wszelkie naprawy, ale także utrzymanie czy zmianę zewnętrznego wyglądu auta.

  GODZINY OTWARCIA

  WARSZTAT

  9-18 od pon.- pt.

  9-15 sob

  Szkolenie

  9-17 od pon.- pt.

  BIURO I |USŁUGI|