certyfikaty

Media społecznościowe

Świadectwo technika PDR otrzymane w 2009 roku
w międzynarodowej firmie AutoShield LLC

Każde nowe osiągnięcie wymaga cierpliwości i poświęcenia, a sukces nie jest możliwy bez ciągłego doskonalenia swoich nawyków i śledzenia nowych technologii.

Z tego właśnie powodu zgłosiłem się na dwutygodniowe szkolenie do AutoShield LLC. Szkolenie prowadził znany międzynarodowy specjalista, który eliminował wgniecenia nowoczesną metodą PDR, jaką stosuje się w USA. Wgniecenia znikają w oczach!

Dokładność wykonanej pracy i atmosfera panująca wśród organizatorów zainspirowały mnie do założenia podobnej firmy w Polsce. Marzyłem, by mieć pracę, w której mógłbym całkowicie się poświęcić i tak właśnie jest.

Świadectwo technika PDR otrzymane w 2019 roku
w międzynarodowej firmie PDR Center

Jednym z moich celów jest stałe rozwijanie swoich umiejętności. Szkolenie odbywało się w Moskwie i zebrało wokół siebie najlepszych specjalistów z całego świata.

Wymiana doświadczeń z innymi fachowcami jest niezwykle istotna, ponieważ technologie stale się rozwijają. Gdy tylko istnieje możliwość zrobić coś szybciej i sprawniej, to warto z tego skorzystać, ponieważ to nie tylko ułatwi pracę w warsztacie, ale i pozytywnie będzie postrzegane przez Klientów.

Szkolenie w PDR Center okazało się doskonałym wyborem, a część poznanych nowych technologii stosujemy w naszej firmie do dzisiaj.

Świadectwo 0624/2017 otrzymane w 2017 roku
w firmie Ottimo System

Bez cienia wątpliwości możemy powiedzieć, że Włochy są liderem w produkowaniu, zabezpieczaniu i malowaniu skóry, dlatego zdecydowałem uczyć się od najlepszych.

Certyfikat zdobyłem podczas dwudniowego szkolenia organizowanego przez przedstawicielstwo włoskiej firmy w Polsce Ottimo Systems Sp. z o.o. Warsztaty były prowadzone przez mistrza technologii zabezpieczania i malowania skóry Pana Łukasza Gabiskiego, który nie tylko podzielił się z nami swoją wiedzą, ale i stał się bardzo bliskim przyjacielem.

Szkolenie nie tylko poszerzyło szereg świadczonych przez nas usług, ale i otworzyło drzwi do współpracy międzynarodowej.

Świadectwo 0523/2017 otrzymane w 2017 roku
w firmie Ottimo System

Strategia naszej firmy opiera się na interdyscyplinarności. Płynnie łączymy różne obszary naszych specjalizacji.

Do czasu szkolenia nasza firma specjalizowała się w naprawie wgnieceń, eliminacji odprysków oraz renowacji reflektorów. Wtedy zdecydowaliśmy, że zajmiemy się także wnętrzem samochodu

Dwudniowe szkolenie organizowane przez firmę Ottimo Systems Sp. z o.o. odbywało się w Warszawie. Dwa dni w zupełności wystarczyły, by poznać nowoczesne środki zabezpieczające skórę oraz, by udoskonalić nabyte dotychczas umiejętności. Uzyskany certyfikat pozwala nam oficjalnie świadczyć usługi naprawy skóry, a nasi Klienci nie wahają się nam zaufać.

Certyfikat Firma Godna Zaufania
"nosimy" z dumą

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Klientom oraz Kursantom za zaufanie i wszystkie pozytywne opinie 👍💬❤️✍️

Obiecujemy, iż dołożymy wszelkich starań aby nasze usługi oraz obsługa była zawsze na najwyższym poziomie 👊💪🏻

Latest Post

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Automax sp. z o. o.
w celu odpowiedzi na zadane pytanie.
Ups! Coś się nie powiodło, prosimy spróbować ponownie!

Obsługa klienta

 • E-mail

  AUTOMAX.WAW.PL@GMAIL.COM

 • Telefon

  +48 512 760 643

  +48 (22) 812 08 08

 • Warsztat

  Ul. Chełmżyńska 10f 04-247, Warszawa

 • WARSZTAT

  9-18 od pon.- pt.

  9-15 sob

 • Szkolenia

  9-18 od pon.- pt.