Oklejanie folią ochronną PPF

folie stanowią obecnie najbardziej skuteczne zabezpieczenia lakieru na całym świecie

Innowacyjne technologie maksymalnie zabezpieczenia lakieru przy zachowaniu praktycznej niewidoczności. Folia izoluje powłokę lakierniczą od świata zewnętrznego. Oklejone elementy są zabezpieczone przed powstawaniem odprysków, piaskowaniem, zarysowaniem, szkodliwym działaniem chemikaliów oraz ptasich odchodów.
Nasza folia może uchronić Twój lakier również przy zarysowaniu innego samochodu na parkingu, aż do momentu uszkodzenia struktury karoserii.

Jaka jest różnica pomiędzy powłokami ceramicznymi, a folią PPF?

Przede wszystkim należy podkreślić, że są to dwa zupełnie różne produkty i nie można ich ze sobą zestawiać, ani tym bardziej porównywać. Niestety poprzez użycie podobnej nazwy określającej zastosowanie produktu - "ochrona lakieru",
"powłoka ochronna " - musimy to wyjaśnić. Zasadnicza różnica polega na tym, że powłoka ceramiczna nie chroni lakieru samochodu od uszkodzeń mechanicznych, takich jak: zarysowania, otarcia parkingowe oraz przed powstaniem odprysków w trakcie jazdy.
Folia PPF w przeciwieństwie do powłoki ceramicznej, ma właściwości absorbujące uderzenia, tym samym chroni lakier auta.

Pakiet przód

To zabezpieczenie najbardziej podatnych na uszkodzenia części karoserii: zderzaka przedniego i reflektorów.

Są to elementy najbardziej, narażone na odpryski powstałe od uderzeń kamieni wydostających się spod kół pojazdów, a także na wżery po owadach, jak również soli drogowej. Tych uszkodzeń nie da się naprawić bez ponownego lakierowania.

Pakiet przód Plus

To zabezpieczenie obejmuje: zderzak, reflektory, część maski, część błotników przednich i lusterka.
Kolejny przykład, kiedy bardzo prosty pakiet ochronny zabezpiecza niemalże wszystkie newralgiczne miejsca karoserii, które szybko dają widoczne ślady uszkodzonego lakieru. Jest to ekonomiczne bardzo atrakcyjne rozwiązanie, ponieważ równoważny cenę i skuteczność. Dokładnie ta część maski i błotników, która jest pokazana na zdjęciu, jest narażona na odpryski spowodowane poprzez kamienie wydostające się spod kół jadących aut.

Pakiet Full Front plus

To kompletne zabezpieczenie, które obejmuje; zderzak, reflektory, całą maskę, całe błotniki, lusterka, wnęki klamek, słupki i półkę załadunkową bagażnika.
Jest to najbardziej rozbudowany i zaawansowany pakiet, spełniający oczekiwania wymagających i pedantycznych Klientów, nie tylko z uwagi na praktyczne zastosowanie, ale również przez wgląd na estetykę. W zestawieniu z pakietem Przód Plus wszystkie elementy, są w całości oklejone, co eliminuje linię odcięcia folii.

w taki sposób można oklejać dodatkowe elementy

Progi zewnętrzne

Progi wewnętrzne
(Wnęki progowe)

Ranty drzwi

Słupki

Lusterka

Węki klamek

Reflektory