Usuwanie Wgnieceń bez lakierowania metodą PDR

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi usuwania wgnieceń bez lakierowania po gradobiciu, nieudanym parkowaniu, wandalizmach lub kolizjach drogowych

Usuwamy wgniecenia BEZ LAKIEROWANIA

Jesteśmy w tej branży 12 lat

Stosujemy metodę PDR, która pozwala skutecznie i bezinwazyjnie usuwać wgniecenia. Nasi fachowcy za pomocą technologii PDR usuwają duże i skomplikowane uszkodzenia, których jeszcze do niedawna nie można było się pozbyć i konieczna była wymiana części.

Warunkiem naprawy jest brak pęknięć na powłoce lakierniczej. Efekt końcowy: karoseria wygląda tak, jakby nigdy nie uległa szkodzie. Jeśli zaś posiadasz wgniecenia z uszkodzonym lakierem, również możemy Ci pomóc. Usuwając wgniecenie a w miejscu uszkodzenia lakieru robiąc zaprawkę lakierniczą.

Szybkie terminy realizacji
100 procent zadowolenia

Masz wgniecenie w karoserii? Usuwamy je nowoczesną metodą PDR, więc po naprawie nie znajdziesz nawet miejsca, w którym ono się znajdowało!! Zespół pracowników AUTOMAX są to mistrzowie swojego fachu z wieloletnim doświadczeniem. Podejmujemy się najtrudniejszych wyzwań, a po naszej pracy Twój samochód na pewno nie straci na cenie! Zadowoleni właściciele samochodów wiedzą, że aby twój pojazd przynosił samą przyjemność, musisz o niego zadbać! Dlatego, zapraszamy na bezpłatną konsultację do naszego warsztatu przy ulicy Chełmżyńska 10f.

W razie potrzeby możemy również usunąć wgniecenia w niedziele i święta, nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli auto jest Państwu niezbędne do przemieszczania się w dniu naprawy możemy wykonać usługę nocą...

Zawitaj do nas a my chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie twoje pytania!

Napisz do nas  Obsługa klienta

  AUTOMAX DETAILING

  Zajmujemy się auto Detailingiem od ponad 12 lat. W tym czasie klienci mogli poznać nas z najlepszej strony. Najważniejszą zasadą firmy AUTOMAX jest słuchanie klientów i ciągłe poszerzanie oferty. Dzięki temu w jednym miejscu klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy nie tylko wszelkie naprawy, ale także utrzymanie czy zmianę zewnętrznego wyglądu auta.

  GODZINY OTWARCIA

  WARSZTAT

  9-18 od pon.- pt.

  9-15 sob

  Szkolenie

  9-17 od pon.- pt.

  BIURO I |USŁUGI|