Polerowanie auta i zabezpieczenie lakieru ceramiką

Jeżeli chcecie Państwo przywrócić dawno utracony blask swojego auta, zapraszamy do skorzystania naszych usług. Przy opcji sprzedaży samochodu, nic nie podnosi jego wartości tak, jak perfekcyjny wygląd. Proponujemy państwu 3 rodzaje polerek, wybierz dla siebie polerkę najbardziej odpowiadającą Twoim wymaganiom.

Szykujesz auto na sprzedaż i nie chcesz inwestować dużych pieniędzy proponujemy polerkę 1 etapową która odświeży lakier i usunie około 50% rys, i w tej cenie zabezpieczymy lakier twardym woskiem. Samochód będzie się ładnie prezentował i na pewno polerka podniesie jego wartość i stanie się bardziej atrakcyjnym wśród innych aut. Gratis wykonamy zaprawki lakiernicze pędzelkiem na ubytkach lakieru.
Polerka auta to najlepsze rozwiązanie

Chcesz uzyskać świeżość i blask lakieru swojego samochodu, zależy Ci na ładnym wyglądzie auta i bezpiecznym zachowaniu lakieru proponujemy 2 etapy co pozwoli usunąć około 80% rys, ale pozostawi jeszcze bezpieczną grubość klaru, do kolejnych odświeżeń wybierz polerkę 2 etapową. Oczywiście Gratis dostaniesz zaprawki pędzelkiem na ubytkach powłoki lakierniczej.

Oferujemy trzy etapową polerkę + zabezpieczenie woskiem

Profesjonalna polerka usuwająca 95% rys na aucie to pełna głębia koloru, zaprawki lakiernicze, twardy wosk na całym aucie! Jeśli chcesz odświeżyć na długo wygląd swojego auta to polerka 3 etapowa jest właśnie dla Ciebie!

1 Etapowa Polerka + Twardy wosk przygotowanie na sprzedaż.
1230 - 1722 zł
(około 4 godziny)

Jest to polerka odświeżająca lakier, nadaje mu świeżość usuwa płytkie rysy dzięki czemu Auto wygląda lepiej

2 Etapowa polerka + Twardy wosk.
1722 - 2214 zł
(dzień roboczy)

Ten rodzaj polerki usuwa nawet 80% rys z karoserii a twardy wosk sprawia że Auto wygląda naprawdę świeżo i ma zwiększoną głębie koloru efektem jest wysoki połysk.

3 Etapowa polerka + Twardy wosk
1968 - 2460 zł
(dwa dni)

Pozwala usunąć nawet głębokie rysy, nadaje wysoki połysk, który jest zabezpieczony twardym woskiem Usuwamy również żywicę kapiącą z drzew, bądź różnego rodzaju zachlapania farbą.

Pytania i odpowiedzi

Czy uda się spolerować wszystkie rysy?

✅ niestety rysy które są wyczuwalne pod paznokciem nie spolerują się całkowicie.

Czy da się usunąć zachlapania z budowy, typu farby, beton itp?

✅ Tak, da się jak najbardziej po prostu jest to bardziej czasochłonna usługa.

Czy da się spolerować auto po Okleinie reklamowej ?

✅ Da się, jedynie istnieje ryzyko iż słońce wypali lakier który nie był zasłonięty naklejką i ma inny odcień, ale po polerce jest prawie nie widoczne.