Renowacja i regeneracja skóry samochodowej

Zajmujemy się renowacją skóry samochodowej oraz regeneracją tapicerki skórzanej oraz mebli ze skóry. Naprawa, renowacja przetarć, zarysowań, zadrapań, rozcięcia, rozerwania skóry, uszkodzeń mechanicznych powstałych na skutek intensywnego użytkowania. Gwarantujemy, że skóra po renowacji stanie się przyjemna w dotyku. Nasze usługi sprawiają, że skóra wygląda prawie jak nowa a pozostaje oryginalna. Istnieje możliwość zmiany koloru na stałe.

Skóra po lakierowaniu wygląda jak nowa. Przeprowadzamy prace renowacyjne nie tylko przy samochodach z ostatnich naszych prac renowacyjnych były buty, torebki damskie jak również płaszcze skórzane posiadające zarysowania.

Zobacz jak to wygląda

Również zajmujemy się!

Masz pytania?

Napisz do nas  Obsługa klienta

  AUTOMAXDETAILING

  Zajmujemy się Auto Detailingiem od ponad 12 lat. W tym czasie klienci mogli poznać nas z najlepszej strony. Najważniejszą zasadą firmy AUTOMAX jest słuchanie klientów i ciągłe poszerzanie oferty. Dzięki temu w jednym miejscu klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy nie tylko wszelkie naprawy, ale także utrzymanie czy zmianę zewnętrznego wyglądu auta.

  GODZINY OTWARCIA

  WARSZTAT

  9-18 od pon.- pt.

  9-15 sob

  Szkolenie

  9-17 od pon.- pt.

  BIURO I |USŁUGI|