Naprawa szyb samochodowych oraz odprysków

Naprawa szyb.
Naprawa Odprysków na szybie i pęknięć

W codziennej eksploatacji samochodu narażeni jesteśmy na uszkodzenia szyb przednich. Masz odprysk na szybie? Odprysk denerwuje Cię i utrudnia Ci jazdę?? Chcesz uniknąć mandatu i zatrzymania dowodu przez Policję? Masz mieć przegląd techniczny i chcesz uniknąć problemów z jego pozytywnym zakończeniem. Zastanawiasz się, czy jest sens go naprawiać?? Odprysk na szybie nie musi się wiązać z drogą wymianą szyby, możemy usunąć taki odprysk w kilkanaście minut.
Oczywiście, że tak!

Pęknięcia na szybach samochodowych, przykładowy odprysk na szybie wielkości 2 zł jest spokojnie do usunięcia z szyby, aby ta dalej nie pękła, ponieważ odprysk to pierwsza możliwa opcja aby szyba pękła całkowicie i była już tyko do wymiany. Czas naprawy szyby to około 30 minut, po naprawie odprysk w zależności od czasu kiedy się pojawił na szybie może być nie widoczny w ogóle lub minimalnie widoczny jako zabrudzenie, usuwamy odpryski w przedziale od 95 do 100% będą niewidoczne.

Kilka powodów do zrobienia odprysków

Pytania i odpowiedzi

Czy po naprawie będzie widoczny odprysk?

✅ Po naprawie zawsze zostaje delikatny ślad, który można powiedzieć jest prawie nie widoczny, niestety nie ma takiej technologii aby naprawić odprysk bez pozostawienia śladu.

Czy w czasie deszczu można naprawić odprysk?

✅ Tak, ale czas naprawy zwięiksza się do 2 godzin trzeba dodatkowo suszyć odprysk i koszt naprawy zwiększa się.

Czy szyba może pęknąć od odprysku który został naprawiony?

✅ po naprawie, możliwość pęknięcia całej szyby zmniejsza się o 95%;

Ile czasu trwa naprawa?

✅ naprawa zajmuje około 30 minut, a maksymalnie godzinę;

Czy trzeba umawiać się na usunięcie odprysku i ile wcześniej?

✅ na naprawę do naszego warsztatu można zgłosić się w każdej chwili, bez żadnego wcześniejszych zapisu;

Napisz do nas  Obsługa klienta

  AUTOMAXDETAILING

  Zajmujemy się auto Detailingiem od ponad 12 lat. W tym czasie klienci mogli poznać nas z najlepszej strony. Najważniejszą zasadą firmy AUTOMAX jest słuchanie klientów i ciągłe poszerzanie oferty. Dzięki temu w jednym miejscu klienci mogą liczyć na kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy nie tylko wszelkie naprawy, ale także utrzymanie czy zmianę zewnętrznego wyglądu auta.

  GODZINY OTWARCIA

  WARSZTAT

  9-18 od pon.- pt.

  9-15 sob

  Szkolenie

  9-17 od pon.- pt.

  BIURO I |USŁUGI|